Dzień Dziecka z "Oślą Skórką"

06/06/2017, Tekst: Monika Karkowska - Kościcka, zdjęcia: M. Dudek, L. Łazarska

Z okazji DNIA DZIECKA uczniowie naszej szkoły po raz 11  obejrzeli przedstawienie w wykonaniu naszych nauczycieli w ramach inicjatywy "Nauczyciele - Dzieciom". Tym razem na szkolnej scenie zagościła, jak się okazało bajka mało znana przez te małe jak i te duże „dzieci” ;) - "OŚLA SKÓRKA". Jednak adaptacja scenariusza, bogate stroje, scenografia i ścieżka dźwiękowa, a także brawurowe wykonanie, spowodowały, że przedstawienie było bardzo humorystyczne .

Dnia 2 czerwca 2017 r. naszą  bajkę  obejrzeli zaproszeni "Mali Goście". W bajkowy świat, z okazji święta milusińskich, za pomocą naszych nauczycieli, przenieść się miały okazję grupy z: Ośrodka Leczniczo-Rehabilitacyjnego im. Jana Pawła II w Rybniku, Przedszkola BIM BOM w Rybniku, Przedszkola BAJTUŚ 3 w Rybniku, Przedszkola nr 42 w Rybniku, Przedszkola nr 17 z oddziałami integracyjnymi w Rybniku oraz Przedszkola nr 36 w Rybniku.
         Mamy nadzieję, że przybyłym gościom nasza bajka sprawiła wiele radości i dostarczyła niezapomnianych emocji i wrażeń:)
ZAPRASZAMY ZA ROK:)

FOTOGALERIA I - 1 czerwca 2017r.

FOTOGALERIA II - 2 czerwca 2017r.