Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

23/06/2017, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Dnia 23 czerwca 2017r.  uroczyście zakończyliśmy w naszej szkole kolejny rok szkolny. Zanim uczniowie z rąk swoich wychowawców odebrali świadectwa promocyjne, różnego rodzaju dyplomy i pamiątki, cała szkolna społeczność spotkała się, by podsumować miniony rok. Spotkanie rozpoczęto od życzeń i gromkiego "100 lat"" skierowanego do obecnych OJCÓW naszych uczniów, którzy tego dnia obchodzili swoje święto:)

Dalsza część spotkania to już podziękowania, gratulacje, życzenia, no i pożegnania...
      Niezwykle wzruszającym momentem było uroczyste wręczenie świadectwa ukończenia gimnazjum naszemu tegorocznemu absolwentowi ALEKSANDROWI POMPIE. Kilka lat spędzonych w naszej szkole pozwoziły Olkowi rozwinąć skrzydła, zarówno w zakresie edukacji, jak i w dziedzinie artystycznej i sportowej. Olkowi Gratulujemy i życzymy powodzenia na dalszym szczeblu nauki!
         Spotkanie zakończyły życzenia aktywnych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!!!:)))