Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2017/2018

05/09/2017, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Po wakacyjnej przerwie, dnia 4 września 2017r. witaliśmy nowy rok szkolny 2017 / 2018.

Tego dnia szkolna sala gimnastyczna zgromadziła uczniów SP, gimnazjum,  zespołów rewalidacyjno - wychowawczych, a także przedszkolaków. Przybyli wraz z rodzicami, by wspólnie rozpocząć kolejny rok nauki. Obecni byli oczywiście także pracownicy szkoły. Wszystkich uroczyście przywitała pani Dyrektor Lucyna Ibrom. Następnie gromkimi brawami powitaliśmy nowych uczniów:). Omówiwszy najważniejsze sprawy, przedstawiono składy klas.  Następnie uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami udali się do klas, by tam  dzielić się wakacyjnymi wrażeniami, no i przekazać istote informacje odnośnie nowego roku szkolnego. Pierwszy dzien szkoły upłynął tradycyjnie, ale bardzo wesoło:)