Urodzinki Naszych Pluszowych Misiów

02/12/2017, Tekst: Monika Karkowska - Kościcka, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Dnia 25 listopada na całym świecie obchodzony jest Dzień Pluszowego Misia. U nas także z tej okazji  przedszkolaki oraz najmłodsi uczniowie kl.IIa, IIIa, IIIA(d), IIIb, IIIc oraz VaA zaprosili  27 listopada do szkoły swoje Pluszowe Misie, by mogły wspólnie z nimi spędzić dzień. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek,nic nie zastąpi naszych kochanych, pluszowych przyjaciół, bo "czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!". Prócz swoich pluszaków do szkoły przyszedł gość specjalny Duży Pluszowy Miś, który razem z dziećmi bawił się, śpiewał, uczył swojej ulubionej piosenki, którą zawsze się przedstawia wszystkim, obserwował milusińskich jak pięknie tworzą wspólnie swoje misie, uczył dzieci nowych piosenek o misiach. Przyglądał się także jak dzieci cudownie tworzyły torty z okazji urodzin solenizanta. Na koniec pluszowy gość zorganizował słodki poczęstunek  oraz rozdał małe prezenciki: zdrowy „ Miodek” – bo to jest coś co misie lubią najbardziej:) i swoje podobizny- misie które można wielokrotnie kolorować:)