W świątecznej atmosferze...

12/12/2017, Tekst, zdjęcia: Monika Karkowska - Kościcka

08 grudnia 2017r. w grupie przedszkolnej odbyły się zajęcia otwarte owiane świąteczną atmosferą i super zabawą, w czasie której wykonywaliśmy razem śliczne stroiki z pięknie pachnących choinkowych gałązek, których zapach unosił się w całej sali mieszając się z zapachem piernikowych ludzików i gwiazdek,ozdabianych przez dzieci lukrem i kolorowymi cukierkami. Dzieci z pomocą malowały duże styropianowe bombki ,ozdabiały je brokatem oraz uzupełniały kuleczkami styropianowymi plastikowe kule, które potem razem ze stoikami i piernikami  wzięły do domu. Przy stole dominował świąteczny nastrój wypełniony bożonarodzeniowymi melodiami, zapachem cynamonu, goździków, pomarańczy i ciasta piernikowego.