Spotkanie Mikołajkowe na Stadionie Śląskim

07/12/2017, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Grupa uczniównnaszej szkoły miała okazję wziąć udział w SPOTKANIU MIKOŁAJKOWYM w Chorzowie.

Dnia 4 grudnia 2017 r. podopieczni kilku placówek i ośrodków naszego regionu spotkali się, by wspólnie spędzić czas oczekiwania na przyjście Św. Mikołaja. czas ten upłynął im na przygotowywaniu mnóstwa różnorakich ozdób świątecznych. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku i muzyki, która wprowadziła wszystkich już w świąteczny nastrój. Wyczekiwany Mikołaj przybył do rozradowanych gości obdarowując ich prezentami:) Całe przedsięwzięcie wpisało się w obchody Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych.

Organizatorami wydarzenia był:
Stadion Śląski, Olimpiady Specjalne Śląskie, Ośrodek dla Niepełnosprawnych w Rudzie Śląskiej oraz Szkoła Podstawowa nr 60 w Katowicach.
        Serdecznie dziękujemy za zaproszenie, wspólną zabawę, wprowadzenie w świąteczny nastrój no i za prezenty!!

Zdjęcie użytkownika Specjalny Zespół Szkolno-Przedszkolny ("Szkoła Życia") w Rybniku.