"Zimno, zimno nam w paluszki..."

28/02/2018, Tekst: Aleksandra Szymała, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

„Zimno, zimno nam w paluszki”- tą piosenką uczniowie zespołów rewalidacyjno – wychowawczych, klas: IIA, IIIB SP oraz grupy przedszkolnej  rozpoczęli zajęcia polisensoryczne z cyklu "Cztery pory roku".  Dominował smak i zapach mięty. Uczniowie rozbudzali swoje zmysły poprzez zabawy z użyciem przedmiotów o zróżnicowanej fakturze, konsystencji i temperaturze.  Wiele emocji wzbudziła zabawa z użyciem chusty Klanzy oraz wspólna śniegowa praca plastyczna wykonana paluszkami. Uczniowie przy dźwiękach zimowych piosenek i dzwonków chętnie pozowali do „saneczkowych” zdjęć. Wszystkim dziękujemy za dobrą zabawę i zapraszamy do galerii zdjęć.

Konkurs przygotowały i prowadziły panie: Aleksandra Szymała, Joanna Niewęgłowska, Beata Liszka.
Oprawa muzyczna: Dariusz Panek.