02/10/2009, Zdjęcia: Tomasz Ganobis

2 października grupa uczniów pierwszej klasy została oficjalnie przyjęta do grona uczniów naszej szkoły. W obecności przedszkolaków, uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum pani dyrektor Lucyna Ibrom pasowała naszych małych pierwszaków.

Zanim jednak pasowanie się odbyło mali uczniowie wraz ze swoimi rodzicami (obecne były mamy) musieli wykazać się przed wszystkimi obecnymi na sali gimnastycznej kilkoma zadaniami sprawnościowymi. Był: rzut piłkami do kosza, kręgle, dmuchanie balonu i układanie wieży z klocków na czas, a na koniec był tor przeszkód. Między konkurencjami był wspólny śpiew i taniec, a na koniec wszyscy razem bawili się ogromną chustą. Do grona tegorocznych pierwszoklasistów zostali włączeni: Michał Pietrzak, Julia Zakrzewska, Nidecki Kacper, Bartosz Kiszko, Piotr Malinowski .

Imprezę przygotowała i prowadziła wychowawczyni pierwszej klasy pani: Zuzanna Zatoń przy pomocy pani Agnieszki Szulik, a o oprawę muzyczną zadbał pan Tadeusz Janowicz.

Wszystkim naszym pierwszoklasistom życzymy dużo radości oraz sukcesów w zdobywaniu wiedzy i nowych umiejętności.