Witaj Wiosno

25/03/2018, Katarzyna Ganobis, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

W naszej szkole wiosnę powitaliśmy 22 marca podczas konkursu edukacyjnego „Cztery pory roku -Wiosna”. W konkursie wzięli udział uczniowie klas III-VI oraz dwie grupy Rewalidacyjno –Wychowawcze .Uczestnicy konkursu rozpoznawali pory roku oraz zwiastuny  wiosny: wiosenne ptaki i kwiaty. Nie zabrakło oczywiście Marzanny, którą z braku tradycyjnych możliwości , przegoniliśmy okrzykami, tupaniem oraz grzechotkami i tamburynami. Wiosnę powitaliśmy piosenkami. A ponieważ Wielkanoc tuż, tuż były także konkurencje świąteczne: segregowanie  i przygotowanie ozdób, wykonanie świątecznego wzoru oraz „sztafeta z jajkiem”. A na finał piosenka „Kłótnia w koszyku”.

Mamy nadzieję że wiosna zagościła już u nas na dobre.

Konkurs przygotowały i prowadziły: Katarzyna Ganobis i Anna Szczęsny. Prezentacja multimedialna: Dariusz Dziuba. Oprawa muzyczna: Dariusz Panek oraz Agnieszka Antosz i Monika Ryszka.