Festyn na powitanie jesieni

28/09/2018, Tekst: Iwona Bartoniek, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Tańce i śpiewy, biesiada przy grillu i pieczonych ziemniakach oraz wspólna zabawa w promieniach jesiennego słońca - tak minął nam dzionek :) Dnia 28 września 2018 r. w Rybniku - Niedobczycach miał miejsce FESTYN NA POWITANIE JESIENI!!!Impreza została zorganizowana w ramach projektu o nazwie,,SZKOŁA ŻYCIA" realizowanego przez Stowarzyszenie Oligos, we współpracy z SZS-P w Rybniku, ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego. W festynie na powitanie jesieni z pieczeniem ziemniaka uczestniczyło ponad 100 osób: osoby z niepełnosprawnością, rodzice i członkowie ich rodzin, a także opiekunowie nauczyciele, terapeuci, pracownicy naszej szkoły.

Obraz może zawierać: 1 osoba, tłum, drzewo, niebo, ślub, dziecko, trawa, na zewnątrz i przyroda

ZAPRASZAMY DO OBSZERNEJ FOTOGALERII NA NASZYM PROFILU FACBOOKOWYM.