Konkurs edukacyjny - "Jesienne skarby"

31/10/2018, Katarzyna Ganobis, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

W ostatni dzień października, w ramach konkursu edukacyjnego „Cztery pory roku”, uczniowie szkoły podstawowej wybrali się na poszukiwanie jesiennych skarbów. Podczas wirtualnego spaceru odwiedzili: sad, ogród warzywny, pole ziemniaków, park i las. Przed spacerem trzeba było wy brać odpowiednie  do pory roku ubranie. W każdym z odwiedzanych miejsc, na uczestników konkursu, czekały  jesienne zadania: układanie puzzli, zbieranie owoców, liczenie warzyw, rozpoznawanie warzyw i owoców na obrazkach, sztafeta z ziemniakami, układanie wzoru  z kasztanów, żołędzi, dzikiej róży, bukowych orzeszków itp. oraz układanie historyjki obrazkowej  o grzybobraniu.

Jak zwykle nasi uczniowie wykazali się znakomitą wiedzą i umiejętnościami. Gratulujemy!

Konkurs przygotowały i prowadziły panie: Katarzyna Ganobis, Anna Szczęsny, Małgorzata Dudek. Prezentacje multimedialne przygotował pan Tomasz Ganobis.