Andrzejkowy czar

28/11/2018, Tekst: Monika Karkowska-Kościcka, zdjęcia: Bernadeta Rojek i Tomasz Ganobis

W dniu 27 listopada naszą szkołę odwiedziły dziwne osoby- pojawiły się czarownice MAGDA, MONIKA I DOROTA w towarzystwie młodych wróżek i wróżów ze SZKOŁY MAGI TAJEMNEJ - GIMNAZIUM NR.1 z kl. IE, którzy to czarowali i wróżyli.

W czasie andrzejkowych wróżb nie mogło zabraknąć lania wosku dla całej szkoły przez Panią Dyrektor, wiemy już że przyjdzie do nas Mikołaj oraz z tajemniczych miseczek, z których to uczniowie dowiedzieli się o jakich potrawach nie mogą zapomnieć w przyszłym roku , żeby być zdrowym. Ogromną radość sprawiła uczniom konkurencja - rzucanie monetą w miskę z wodą, a kto trafi temu spełni się życzenie.

Andrzejkowe spotkanie zachowało swój tajemniczy urok i magię. Ciekawe, czy komuś sprawdzą się andrzejkowe przepowiednie.
ŻYCZYMY WSZYSTKIM SPEŁNIENIA ŻYCZEŃ