Rozstrzygnięcie Konkursu KIBICA podczas Mityngu Pływackiego w Rybniku

03/12/2018, Tekst: Agnieszka Antosz, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Podczas XXVI Śląskiego Mityngu Pływackiego Olimpiad Specjalnych w Rybniku tradycyjnie zorganizowaliśmy KONKURS KIBICA

Dziękujemy wszystkim ekipom kibicującym z rybnickich placówek edukacyjnych i ich nauczycielom za przygotowanie pięknych strojów dla kibiców, pomysłowych okrzyków, transparentów i przede wszystkim za WSPANIAŁY DOPING podczas zawodów.

W tym roku zawodnikom Olimpiad Specjalnych kibicowały następujące ekipy:

Szkoła Podstawowa nr 11 z Rybnika klasy Vb i VI e,
Szkoła Podstawowa nr 15 z Rybnika   klasa III d Gimnazjum,
Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 1 z Rybnika,
Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 8 z Rybnika,
Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy,
Zespół Szkół nr 6 z Rybnika,
Specjalny Zespół Szkolno- Przedszkolny z Rybnika,
Warsztaty Terapii Zajęciowej nr 2 ,,Latarnia " z Rybnika ,
Klub Sportowy ,,Koniczynka" z Żor.

Spośród wszystkich ekip kibicujących najlepszym przygotowaniem ,inwencją i dyscypliną podczas zawodów wykazały się i zdobyły nagrody następujące grupy:

I   MIEJSCE: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8 z Rybnika Boguszowic.
II  MIEJSCE:Szkoła podstawowa nr 15 -klasa IIId .
III MIEJSCE:Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 1 z Rybnika.

Serdecznie gratulujemy. Nagrody w formie vouchera dla  całej grupy do odebrania od 07.12.2018r w klubie Pink Bowling w Centrum Handlowym Plaza w Rybniku.
Pozostałym ekipom również gratulujemy i życzymy sukcesów w konkursie w  przyszłym roku.

Warto dodać, że wśród licznie zgromadzonych na widowni kibiców, znaleźli się również rodzice i przyjeciele startujących zawodników, wśród nich członkowie Programu Rodzinnego. Dziękujemy za wspólną zabawę!!!

DO ZOBACZENIA ZA ROK!!!