Młodzi Sportowcy ponownie w akcji!

30/11/2018, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: OSŚ

Dnia 24 listopada 2018 r. Młodzi Sportowcy Olimpiad Specjalnych z kilku klubów Olimpiad Specjalnych spotkali się na kolejnym wspólnym treningu. Miejscem spotkania, już po raz drugi, był park trampolin "FlyPark" w Radlinie:))))

W spotkaniu mieli okazję wziąć udział nasze przedszkolaki  Wiktoria oraz Bartek wraz z mamai i rodzeństwem:)

Natomiast dnia  Dnia 28.11.2018 r. w żorskiej Hali Sportowej odbył się Lokalny Dzień Młodego Sportowca Olimpiad Specjalnych. Na zaproszenie Klubu Olimpiad Specjalnych KONICZYNKA przybyli Młodzi Sportowcy z klubu Fair Play Rybnik, Promyk Rybnik oraz Wigor Jastrzębie - Zdrój. 30 zawodników wzięło udział w konkurencjach mających na celu przygotowanie ich do takich dyscyplin jak: piłka nożna, koszykówka, kolarstwo. W wydarzeniu wzięli udział także nasi uczniowie Patrycja oraz Justyna oraz przedszkolaki Wiktoria, Nadia oraz Bartek. Mimo, iż dopiero od niedawna mają okazję ćwiczyć w ramach Programu Młodzi Sportowcy - pod okiem swojej wychowawczyni, spisali sięna MEDAL!!! OGROMNE BRAWA!!!