MIKOŁAJKI na Stadionie Śląskim

04/12/2018, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Dnia 4 grudnia 2018 r. spora grupa naszych uczniów, już po raz drugi, gościła na MIKOŁAJKACH na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Uczestniczyły w nich dzieci i młodzież z niepełnosprawnościami z kilku śląskich placówek i ośrodków. Zanim zebranych odwiedził wyczekiwany Święty Mikołaj z górą prezentów, uczestnicy spotkania mieli okazję poczuć iście świąteczny klimat podczas przygotowywania przeróżnych, przepięknych ozdób bożonarodzeniowych.        Organizatorem spotkania był Stadion Śląski w Chorzowie wraz z Oddziałem Olimpiad Specjalnych Polska - Śląskie, Szkołą Podstawową nr 60 w Katowicach i Ośrodkiem dla Niepełnosprawnych Najświętsze Serce Jezusa w Rudzie Śląskiej. DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNĄ ZABAWĘ I GOŚCINĘ!!!

Obraz może zawierać: 23 osoby, uśmiechnięci ludzie, buty

ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII TUTAJ