Świętujemy Dzień Babci i Dzień Dziadka

22/01/2019, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Z okazji Dnia Babci oraz Dnia Dziadka dnia 22 stycznia 2019 r. gościliśmy w progach naszej nowej szkoły niezwykłych gości. Szanowne Babcie oraz Dostojni Dziadkowie naszych uczniów mieli okazję obejrzeć program artystyczny: przedstawienie jasełkowe pt." "Nie bój się" w wykonaniu naszych aktorów - członków Zespołu BAJ, oraz występy wokalno - instrumentalne uczniów. Nie zabrakło gromkiego "Sto lat" oraz mnóstwa życzeń, zarówno z ust Pani Dyrektor Lucyny Ibrom, jak i przedstawiciela uczniów - Piotra. Zebrani goście mieli także okazję wysłuchać okolicznościowych wierszy autorstwa dziadka jednej z naszych uczennic:)

Tuż po występach artystycznych, które miały miejsce na auli sąsiedniej szkoły, dzięki uprzejmości jej dyrekcji,  Dziadkowie przeszli do naszej nowej siedziby, gdzie czekał ich poczęstunek w towarzystwie wnuków oraz wychowawców. Było niezmiernie wesoło i uroczyście.

Serdecznie zapraszamy do fotogalerii, w której poza częścią artystyczną zamieściliśmy także portrety części uczniów, którzy zdążyli skorzystać z "przenośnej fotobudki" i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z dziadkami:)

Więcej zdjęć z przedstawienia jasełkowego i wystepów także na podstronie Zespołu BAJ, zapraszamy TUTAJ.