Nagroda Marszałka Województwa Śląskiego

08/02/2019, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcie: OSŚ

Niezmiernie miło nam Państwu przekazać wiadomość, iż nasza uczennica Nikola Koźlik oraz pedagog szkoły pani Anetta Gawrysiak odebrały NAGRODĘ SPECJALNĄ Marszałka Województwa Śląskiego w ramach Plebiscytu SPORTOWIEC ROKU 2018 woj. śląskiego!!!

Nikola oraz pani Anetta podczas Gali reprezentowały Kadrę Zawodników Oddziału Śląskiego Olimpiad Specjalnych oraz Organizatorów ubiegłorocznego wielkiego wydarzenia - XI Ogólnopolskich Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych Katowice, Chorzów, Mikołów 2018.
    Dla przypomnienia Nikola podczas wspomnianych igrzysk wywalczyła srebrny i brązowy medal w bocce, a pani Anetta pełniła funkcję w Komitecie Organizacyjnym.

WYRÓŻNIENIE stanowi zarazem uznanie dla placówek wspierających Olimpiady Specjalne, do których niewątpliwie należy nasza szkoła!!! BRAWO!!!

Obraz może zawierać: 6 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją i tekst