1% na PROMYK Rybnik

21/02/2019, KOS PROMYK

Serdecznie zachęcamy do wsparcia działalności Klubu Olimpiad Specjalnych „Promyk”  Rybnik,  w ramach Stowarzyszenia Olimpiady Specjalne Polska poprzez przekazanie 1% podatku należnego za ubiegły rok na rzecz naszej organizacji – wpisując w odpowiednie rubryki nazwę Olimpiady Specjalne Polska, numer KRS (0000190280) zdeklarowaną na kwotę 1% do zeznania rocznego za rok 2018, a także w pozycji cel szczegółowy: Śląskie "Promyk".

Działający przy naszej szkole KOS PROMYK Rybnik zrzesza ponad 120 zawodników z niepełnosprawnością intelektualną z rejonu Rybnika, w tym w sporej mierze NASZYCH UCZNIÓW!!!

Państwa 1% wesprze działalność klubu w zakresie organizacji treningów i zawodów sportowych w szeregu dyscyplin olimpijskich!!!