Dobra zabawa

13/10/2009

We wtorek 13 października na sali gimnastycznej odbyła się wspólna zabawa nauczycieli i uczniów z okazji Dnia Edukacji Narodowej (Dzień Nauczyciela).

Najpierw były występy artystyczne. Jako pierwszy wystąpił Kamil Jakubowski, który zaśpiewał piosenkę skomponowaną specjalnie na tę okazję (tekst: Tadeusz Janowicz, muzyka: Dariusz Panek). Potem wystąpiły gwiazdy z krótkimi recitalami. Jako pierwsza wystąpiła grupa Feel, (Dawid Nikel) oraz jako druga swój występ dała Doda (pani Ewa Skupień). Występy rozgrzały publiczność do wspólnej zabawy. Solistom pomagały dziewczyny z grupy tanecznej (uczennice: Natalia Swoboda, Sandra Nowak i Klaudia Bauc). Oczywiście na końcu musiały być bisy.

Po występach odbyły się kilka konkursów w których wzięli udział uczniowie i nauczyciele. Oto niektóre z nich: układanie puzzli, karmienie z zawiązanymi oczami, ubranie na siebie jak największej liczbę ubrań na czas, kalambury, wyścigi na rolkach, deskorolkach, rowerkach. Było też przeciąganie liny (nauczyciele kontra uczniowie). Na zakończenie uczniowie odśpiewali "Sto lat" i wręczyli kwiaty nauczycielom, paniom opiekunkom i pracownikom szkoły zebranym na Sali gimnastycznej. Oto właśnie chodziło - dobra zabawa.

Organizatorami zabawy były: Ewa Skupień i Monika Niesłańczyk.