Królewna Śnieżka i Siedmiu Krasnoludków

10/06/2011, Monika Karkowska-Kościcka, zdjęcia: Martyna Płonowska-Troszka, Katarzyna Ganobis, Monika Ryszka

Dnia 01 czerwca w naszej szkole z okazji Dnia Dziecka odbyło się przedstawienie pt:” Królewna Śnieżka i 7 krasnoludków”. Aktorami byli nasi nauczyciele, którzy po przedstawieniu zostali nagrodzeni gromkimi brawami i uśmiechami przez dzieci – te duże i te małe. Na koniec wszyscy zostali poczęstowani słodkościami i razem z bajkowymi postaciami uczcili wspólnymi zabawami i tańcem tak ważny dla każdego dziecka dzień- DZIEŃ DZIECKA.

A, że Dzień dziecka jest tak wspaniałym świętem dnia 06 czerwca gościliśmy naszych małych przyjaciół z przedszkola nr 10 i 42, dla których nasza szkolna trupa aktorska „Nauczyciele dzieciom” i profesjonalni już aktorzy zespołu „BAJ” dali występy, które przeniosły gości do świata bajek z krasnalami i gorącej Afryki z dzikimi zwierzętami i przyjaznym plemieniem murzyńskim.

ZOBACZ FILM