Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2019/2020

02/09/2019, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Dnia 2 września uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2019/2020.

Licznie zgromadzonych Przedszkolaków, Uczniów, podopiecznych Oddziałów Rewalidacyjno - Wychowawczych oraz ich Rodziców powitałyp panie: Dyrektor Szkoły Agnieszka Antosz oraz Wicedyrektor Szkoły Martyna Płonowska - Troszka. Obie panie debiutując na swoich stanowiskach zostały szczególnie powitane przez uczniów oraz przedstawiciela Rady Rodziców.
    Podczas spotkania społeczność szkolna miała także okazję przywitać nowych uczniów oraz przedszkolaków.

Dzieciom i młodzieży życzymy, by nasza placówka była dla Nich miejscem radości, wielu przyjaźni i ciągłego rozwoju, pracownikom owocnej pracy, dającej satysfakcję osobistą i uznanie otoczenia, natomiast obu Paniom Dyrektor powodzenia i spełnienia w nowych rolach!!!