"Blues dla Niepełnosprawnych" Olza 2019 z naszym udziałem

09/09/2019, Tekst: Iwona Bartoniek, zdjęcia: SZS-P

Inaugurację wycieczkowego roku szkolnego rozpoczęliśmy w piątek 6 września 2019 r. wyjazdem do Ośrodka Wypoczynkowego ,,Olza” w Olzie. Grupa 43 uczniów z 17 klas wraz z opiekunami po raz kolejny uczestniczyła w koncercie z cyklu ,,Blues dla Niepełnosprawnych”. Była to XIV edycja imprezy. W pięknej, plenerowej scenerii zagrał dla uczestników zespół ,,Black Pin Blues”- znani i doświadczeni muzycy, którzy potrafili zachęcić publiczność do doskonałej zabawy. Koncert w Olzie to również doskonała okazja dla naszych uczniów do spotkań towarzyskich z kolegami, którzy ukończyli szkołę. Były tańce, był śpiew i poczęstunek, czyli wszystko co nasi podopieczni lubią. W doskonałych nastrojach uczestnicy wycieczki zakończyli pierwszy tydzień nowego roku szkolnego.