Warsztaty scrapbookingowe dla rodziców

22/10/2019, Tekst, zdjęcia: Danuta Ficner

W poniedziałek odbyły się pierwsze warsztaty scrapbookingowe dla rodziców naszych uczniów, podczas których mamy wykonały czekoladowniki - opakowania na czekoladę. Wykorzystano bazy GoatBox, które zostały przekazane przez producenta. Warsztaty prowadziła p. Danuta Ficner. Mamy wszystkie elementy składające się na pudełko wykonały samodzielnie, poznając krok po kroku tajniki scrapbookingu. Tuszowały brzegi, stemplowały, wykorzystywały maski, by stworzyć tło i co najważniejsze - samodzielnie wykonały kwiatki z foamiranu. Panie były bardzo zadowolone z efektów swojej pracy, co patrząc na wykonane podczas warsztatów zdjęcia, wcale nie dziwi:)

Na kolejne warsztaty zapraszamy 18 i 25 listopada. Będziemy wykonywali choinkę jutową. Są jeszcze wolne miejsca na drugi termin. Zapisy w sekretariacie szkoły