Medaliści

16/10/2009, Zofia Stachoń

W dniu 16 października 2009 roku odbył się VIII Regionalny Dzień Treningu Aktywności Motorycznej Olimpiad Specjalnych w Jastrzębiu Zdroju. Naszą szkołę reprezentowało dziewięciu uczniów, pod opieką i bacznym okiem nauczycieli-trenerów, którzy zajęli się sprawnością motoryczną swoich zawodników na długo przed tym ważnym dniem.

Uczestnicy olimpiady mieli możliwość zaprezentowania swoich osiągnięć bez współzawodnictwa. Konkurencje, w których wzięli udział odbywały się indywidualnie. Na stanowisku zawodnikowi towarzyszył trener, opiekun. Nasi uczniowie dali z siebie wszystko czego efektem były zdobyte medale.

W tym miejscu należą się podziękowania pani Anecie Gawrysiak (prezes ST "Promyk" Olimpiad Specjalnych przy naszej szkole) za zadbanie o sportowe stroje dla naszych zawodników. Dzięki temu wyglądaliśmy wspaniale.

Wyjazd na imprezę sportową do Jastrzębia Zdroju sprawił uczniom i ich nauczycielom dużo radości, a także poczucie, że każdy z nas może być człowiekiem sukcesu.