Dzień hiszpański

29/10/2019, Tekst: Ewelina Jagieło, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

 Buenos dias Hiszpania !!!

 
   Takim przywitaniem rozpoczęliśmy, 23 pażdziernika 2019r., DZIEŃ HISZPAŃSKI. Nasi uczniowie mieli bowiem niepowtarzalną okazję poznać kulturę i zwyczaje Hiszpanii. W ramach dnia hiszpańskiego mogliśmy wczuć się w klimat tego gorącego kraju i poczuć się jak prawdziwi Hiszpanie. Oglądaliśmy slajdy z charakterystycznych miejsc dla Hiszpanii, rozwiązywaliśmy zagadki, tworzyliśmy wachlarze, tańczyliśmy Pasa Doble, poczuliśmy magię sportu, czy wreszcie rozegraliśmy bitwę na pomidory !!!!! „ La Tomatina”.
   To wszystko mogło mieć miejsce, dzięki nauczycielom, którzy w ramach projektu Erasmus+ i wizyty job shadowing odwiedzili szkołę specjalną Raquel Paya w Denii, dzieląc się z nami wrażeniami przywiezionymi
z tego pięknego kraju.