Akcja: „Daj coś kolorowego”

11/11/2019, Iwona Świerczyna

Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników szkoły oraz rodziców naszych uczniów do niezobowiązującego udziału w akcji: „Daj coś kolorowego”. Jest to akcja charytatywna dla pacjentów z oddziałów onkologicznych. Każdy z nas ma zapewne w domu coś ładnego, czego już nie nosimy, nie używamy… a chcemy się podzielić.

Zróbmy im wspaniałą niespodziankę, niby drobiazg, a jak wielką daje radość i wsparcie walecznym kobietom i mężczyznom w ich ciężkiej chorobie. Sprawmy uśmiech na ich twarzach.

Zbieramy:

DLA PAŃ: chustki, apaszki, biżuterię, kosmetyki, książki, czasopisma, kubki, świeczki, kolorowe bibelotki itp. – wszystko co jest kolorowe;

DLA PANÓW: książki, krzyżówki, płyty CD, kosmetyki, zegarki, skarpetki (nowe), muchy, krawaty, spinki do mankietów

Oprócz tego zbieramy także: folię do pakowania prezentów i kolorowe wstążeczki. Kolorowe przedmioty zbieramy do końca listopada w wyznaczonym miejscu na parterze przy portierni.

Osobami odpowiedzialnymi za zbiórkę są panie: Iwona Świerczyna i Adrianna Kuźmińska

Więcej informacji na na stronie: www.facebook.com/DajCosKolorowego/