Jesienne zajęcia dydaktyczne

31/10/2019, Tekst, zdjęcia: SZS-P

MARCHEWKOWO w I grupie przedszkolnej - jedna z naszych grup przedszkolnych postanowiła podzielić się relacją fotograficzną z przebiegu podsumowania tygodniowej tematyki zajęć JESIENNE WARZYWA.

Dzieci obserwowały, doświadczały czynności związanych z wykonaniem MARCHEWKOWEJ SURÓWKI.
Obserwacja, pomoc w wykonaniu, dotyk, zapach, smakowanie prawdziwych produktów - to super nauka, nie tylko dla najmłodszych.

W ramach zajęć integracyjnych grup przedszkolnych I i III dzieci miały okazję podsumować tematy: Jesienne owoce i warzywa. Wykonały wspólnie przepyszny i zdrowy sok z marchwi. Zajęcia stanowiły wielozmysłową stymulację.

Warzywna jesień. Podsumowując 2-tygodniowy cykl jesienne warzywa kl. II a i IV b wspólnie wykonały jesienne warzywne stworki i pyszną surówkę.

Zapraszamy do fotorelacji:)