18 lat Pauliny

28/11/2019, Tekst: Ewelina Jagieło, zdjęcia: Agnieszka Malinowska

Ostatnia uczennica klasy VIIa obchodziła swoje 18. urodziny i dołączyła do grona pełnoletnich uczniów naszej szkoły. Tradycyjnie był tort i słodkości, a całą uroczystość poprowadził niezawodny DJ Adam. Pragniemy naszej solenizantce złożyć życzenia:

Zdrowia, miłości i samych dobrych ludzi wokół, aby optymizm którym zaraża nigdy nie zniknął i przez całe swoje życie była jak dotąd pełnia energii i chęci do działania.

W imieniu grona pedagogicznego i uczniów szkoły, dziękujemy również dziadkom Paulinki, którzy postanowili ten wyjątkowy dzień jakim są osiemnaste urodziny Pauliny, uczcić razem z kolegami i koleżankami ze szkoły i przygotowali poczęstunek dla całej społeczności szkolnej.