Informacja dla rodziców

11/03/2020, Dyrektor Agnieszka Antosz

INFORMACJA DLA RODZICÓW

W związku z decyzją Rządu o zawieszeniu zajęć w szkołach od poniedziałku 16.03. br. na 14 dni w związku z przeciwdziałaniem możliwości rozprzestrzeniania się koronawirusa informuję, że zajęcia dydaktyczno-wychowaewcze w Specjalnym Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rybniku są także odwołane w czwartek i piątek. (Rozporządzenia MENiS z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach par. 18 ust 2 pkt 1). W niach 12 i 13 marca odbywją się w szkole zajęcia opiekuńcze. Wszystkie informacje będą Państwu przekazywane drogą elektroniczną (szsp.rybnik.pl, facebook) lub telefonicznie za pośrednictwem wychowawców klas. Liczę na zrozumienie z Państwa strony.

Dyrektor SZS-P w Rybniku

Agnieszka Antosz