Ważna informacja dla rodziców wychowanków oddziałów rewalidacyjno-wychowawczych w Specjalnym Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rybniku

12/03/2020, Dyrektor Agnieszka Antosz

Ważna informacja dla rodziców wychowanków oddziałów rewalidacyjno-wychowawczych

w Specjalnym Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rybniku.

Na podstawie Rozporządzenia MEN z dnia 11 marca 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, rodzice dzieci uczęszczających na zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze mogą zdecydować o nieuczęszczaniu dzieci na te zajęcia.

W przypadku podjęcia decyzji o nieuczęszczaniu na zajęcia w okresie od 16.03. do 25.03.2020 r.  Dyrektor SZSP w Rybniku zwraca się z prośbą o wypełnienie stosownego oświadczenia  (do dnia 13.03.2020 r.) i przekazanie go do szkoły osobiście (w godz. od 7.00 do 16.00), lub przesłanie informacji zgodnie z treścią oświadczenia drogą e-mail (na adres spg.pinokio@wp.pl).

Druk oświadczenia będzie dostępny również w szkole.

W razie wątpliwości stosowna informacja będzie udzielana pod numerem telefonu 502 069 543.

Specjalnego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rybniku

Agnieszka Antosz