Informacja dla rodziców

17/03/2020, SZS-P

Drodzy Rodzice !

W związku z sytuacją zmuszającą Naszych Uczniów do pozostania w domach, chcemy za pośrednictwem naszej szkolnej strony internetowej wspomóc Państwa w tej niecodziennej dla nas wszystkich sytuacji. Mamy więc dla Państwa niezobowiązującą propozycję. Większość z Państwa posiada komputer i ma dostęp do internetu dlatego dlatego uruchamiamy post "SZKOŁA W DOMU", gdzie sukcesywnie będziemy publikować linki do stron oraz portali internetowych, z których można czerpać gotowe pomysły na aktywne, kreatywne i edukacyjne formy spędzania czasu wolnego przez Wasze dzieci.

Znajdą tam Państwo różnego rodzaju materiały edukacyjne, zabawy sensoryczno–plastyczne, sensomotoryczne, muzyczne i inne, zapewniające edukację i terapię przez zabawę.

Mamy nadzieję, że wybiorą tam Państwo coś dla swojego Dziecka.

Życzymy wszystkim zdrowia i wytrwałości.
Pozdrawiamy Was. Mamy nadzieję, że niebawem spotkamy się w szkole.

Dyrekcja i Pracownicy SZS-P w Rybniku.

WARTO JESZCZE PRZYPOMNIEĆ:

W placówce przez cały okres zawieszenia zajęć funkcjonować będzie dyżur telefoniczny od godz. 7.00-16.00: 32/42-26-407  lub w sytuacjach ważnych poza czasem funkcjonowania placówki: 502-069-543.

W sprawach wychowawczych i innych dotyczących Państwa dzieci wymagającymi omówienia i konsultacji proszę kontaktować się telefonicznie z wychowawcami oraz pedagogiem szkolnym: 508-334-369.

Przekaż osobom, które będą opiekować się Twoim dzieckiem, podstawowe informacje dotyczące bezpieczeństwa i higieny.

Rygorystycznie przestrzegaj w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywasz.

Śledź na bieżąco komunikaty GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacje przesyłane przez dyrektora szkoły na stronie internetowej szkoły.