Balik w przedszkolu

19/02/2012, Aleksandra Szymała, zdjęcia: Joanna Ibrom Miler i Tomasz Ganobis

W ostatni dzień przed feriami w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Ważnym atrybutem imprezy był ciekawy strój wszystkich uczestników.

Było wspólne czarowanie „czary mary” w wyniku czego wśród uczestników balu wyczarowani zostali: klauni, królewna, kowboje, Zuzia, biedronka, baca, krakowianka, indianin, muszkieter, oraz superman. Dzieci łączyły przyjemność tańca z pokazem strojów karnawałowych przy hitach dla najmłodszych. był zabawy takie jak: „Balonik”, „Karuzela”, „Labada”, zabawa z chustą Klanzy i wiele innych atrakcji.