1% podatku za 2011

02/03/2012, Redakcja

Szanowni Państwo

Ponieważ już od kilku lat istnieje możliwość przekazania 1% podatku organizacjom pozarządowym zwracamy się do Państawa by ten odpis przekazać właśnie naszej szkole.

My jako placówka oświatowa nie możemy się bezpośrednio o to ubiegać, ale dzięki współpracy z Fundacją Ekologiczną Ekoterm Silesia jest to możliwe. Uzyskane środki finansowe zostaną przeznaczone na potrzeby szkoły.

Aby ułatwić Państwu włączenie się do akcji przedstawiamy poniżej sposób wypełnienia formularza PIT 37:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szanowni Państwo

Olimpiady Specjalne Polska to organizacja pożytku publicznego wspierająca rozwój aktywności fizycznej osób z niepełnosprawnością intelektualną. Poprzez swoje działania umożliwia członkom i zawodnikom Olimpiad Specjalnych bezpłatny udział w całorocznym cyklu treningów i zawodów sportowych w całym szeregu dyscyplin olimpijskich.

Serdecznie zachęcamy do wsparcia działalności Olimpiad Specjalnych Polska – Śląskie (Sekcję Terenową „Promyk” w Rybniku) poprzez przekazanie 1% podatku należnego za rok 2010 na rzecz naszej organizacji – wpisując w odpowiednie rubryki nazwę Olimpiady Specjalne Polska, numer KRS (0000190280)zdeklarowaną na kwotę 1% do zeznania rocznego za rok 2010, a także w pozycji cel szczegółowych Oddział Regionalny – Śląskie Sekcja Terenowa „Promyk” z Rybnika.

Przykładowy sposób wypełnienia wniosku o przekazanie 1% (PIT 37):