Wystawa prac uczestników kółka plastycznego w Domu Kultury w Rybniku Niedobczycach

22/04/2012, Martyna Płonowska- Troszka

W Domu Kultury w Rybniku Niedobczycach wystawione są prace naszych uczniów- uczestników i uczestniczek zajęć kółka plastycznego odbywającego się w ramach projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej "Bardziej aktywni- Bardziej sprawni". Prace zostały wykonane różnorodnymi technikami plastycznymi. W zajęciach uczestniczą uczniowie i uczennice szkoły podstawowej i gimnazjum. Pod kierunkiem pani Doroty Bajak zapoznają się oni z różnorodnymi materiałami i technikami plastycznymi min. lepieniem w glinie, decoupagem, malowaniem pastelami, collagem, czy malowaniem pastą. Zajęcia plastyczne są doskonałą formą rozwijania kreatywności osób niepełnosprawnych, odkrywania przez nie przyjemności tworzenia i pobudzania u nich aktywności twórczej. Efekty ich pracy można podziwiać na wystawie do 20. maja, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00-20.00.

Serdecznie zapraszamy!