Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

22/01/2010, Magdalena Kasprzak

21 i 22 stycznia to ważna data w kalendarzu. W tym dniu swoje święto obchodzą Babcie
i Dziadkowie. Chyba każdy - dziecko i dorosły - potwierdzi, że mieć babcię i dziadka to wielki skarb. Także i w życiu naszych uczniów odgrywają oni wielką rolę, służąc swoją pomocą, czasem, cierpliwością i miłością.

Dlatego co roku w szkole odbywa się w tych dniach uroczystość - świętują babcie i dziadkowie ze swoimi wnukami.

21 świętowała szkoła podstawowa i gimnazjum. Tradycyjnie zostały wystawione jasełka, a po nich piosenki, wiersze i życzenia dla babć i dziadków.

22 stycznia ze swoimi babciami i dziadkami świętowały przedszkolaki. Po występach artystycznych był czas na wspólną zabawę - specjalnie na tę okazję zostały przygotowane konkurencje.

Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy zdrowia, potrzebnych sił i wiele radości ze swoich pociech.