Prezent z okazji Dnia Matki

30/05/2012, Joanna Sobik, Lidia Baranowska, zdjęcia: Monika Karkowska- Kościcka, Magdalena Kasprzak
23 maja mieliśmy zaszczyt gościć w naszej szkole licznie zgromadzone mamy. Powodem wizyty była chęć uczczenia zbliżającego się Dnia Matki. Z tej okazji nasi uczniowie zaprezentowali bogaty program artystyczny. Jako pierwsze wystąpiły dzieci z przedszkola z piosenką "Choć mam rączki małe" oraz dzieci, które w ramach zajęć projektowych BARDZIEJ AKTYWNI- BARDZIEJ SPRAWNI przygotowały utwór na instrumentach perkusyjnych oraz piosenkę o mamie. Uczniowie klas starszych natomiast mieli okazję zaprezentować swoje talenty recytatorskie, wokalne, taneczne oraz aktorskie. Występy inspirowane były utworami znanych i lubianych wokalistów tj. Feel, Abba, Gotye,Shakira. Na zakończenie wystąpił gość specjalny Vadim Gavva, który uświetnił uroszystość nastrojowym recitalem gitarowym. Poczęstunek, wręczenie upominków oraz spotkania z wychowawcami odbyły się w klasach.