Goście z Domu Pomocy Społecznej i IV LO

25/01/2010, Tomasz Ganobis

W tym roku nasza szkoła nie zapomniała o Babciach i Dziadkach, starszych osobach, którzy mieszkają w Domu Pomocy społecznej w Rybniku. 25 stycznia grupa osób mieszkająca z DPS odwiedziła naszą placówkę.

Nasi uczniowie mogli zaprezentować tegoroczne jasełka oraz zaprezentowali krótki program artystyczny. Nasi gości otrzymali również drobne upominki przygotowane przez naszych uczniów.

W tym samym dniu odwiedziły naszą szkołę dwie uczennice IV LO z Rybnika Chwałowic Beata i Katarzyna Karwot, które ubogaciły spotkanie mini koncertem śpiewając i grając kolędy, pastorałki, piosenki biesiadne oraz znane współczesne przeboje, co pobudziło większość obecnych do wspólnego tańca. Uczennice przybyły również z upominkami (pomoce dydaktyczne) dla naszych podopiecznych, które były zebrane przez całą IV LO.

Serdecznie dziękujemy gościom z DPS-u oraz uczennicom liceum.