Rodzinny Festyn Integracyjny 2012

15/06/2012, Katarzyna Ganobis, zdjęcia: Tomasz Ganobis

Wspólna zabawa to najlepszy sposób na integrację w rodzinie, szkole i szarym gronie osób. Można się było o tym przekonać 6 czerwca na terenie Ośrodka Sportów Wodnych w Rybniku Chwałęcicach gdzie nasza szkoła organizowała w ramach projektu:  „Bardziej aktywni, bardziej sprawni” rodzinny Festyn Integracyjny.

W festynie wzięli udział uczniowie naszej szkoły z rodzicami oraz uczniowie zaprzyjaźnionych szkół . tak jak zawsze na naszym festynie na uczestników czekało wiele atrakcji. Przejażdżka bryczką, ścianka wspinaczkowa, rejs statkiem Konrad, zabawy z psami-terapeutami, pokaz modeli latających, dmuchany zamek, zjeżdżalnie, ścieżka rowerowa, studio fryzur i tatuażu, to tylko niektóre z nich.

Na scenie można było zaprezentować swój talent aktorski i piosenkarski.  Odbył się również konkurs plastyczny.

Dla zgłodniałych czekały kawiarenka, a w niej kawa i ciasto, grill, bigos, stoisko z popcornem.

Atrakcji dostarczyli również strażacy i policjanci. Jak widać nie było czasu na nudy.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, organizatorom, sponsorom, wolontariuszom , wszystkim tym, którzy wnieśli swój wkład i czas do powstania i ubogacenia festynu.

Do zobaczenia za rok.