Msza Święta na rozpoczęcie nowego roku szkolnego

18/09/2012, Iwona Jonderko

Minęły beztroskie wakacje – czas zabawy i odpoczynku. Pozostały nam wspomnienia i pamiątki przeżytych chwil. 3 września rozpoczęliśmy NOWY ROK SZKOLNY.
Tradycyjnie w trzeci wtorek miesiąca, w kościele Świętej Jadwigi została odprawiona Msza Święta. Dziękowaliśmy za wolny czas, szczęśliwe powroty do domu i prosiliśmy Pana Boga o błogosławieństwo na czas kolejnego roku zmagań i wyzwań. Na Eucharystię przynieśliśmy szkolne pomoce dydaktyczne, aby pobłogosławione służyły nam w zdobywaniu nowych wiadomości i umiejętności.
Wielką radością było dla nas przyjęcie kolegi Alana do grona naszych ministrantów. Alanowi życzymy, aby Święty Tarsycjusz pomagał mu być dobrym każdego dnia.
Na zakończenie złożyliśmy serdeczne życzenia naszemu drogiemu Solenizantowi ks. Grzegorzowi i odśpiewaliśmy gromkie ,,Sto lat”!