Dzień Chłopca

04/10/2012, Joanna Niewęgłowska, Adrianna Kuźmińska, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

1 października obchodziliśmy w naszej szkole „Dzień Chłopca”.
Na początku imprezy złożyliśmy życzenia małym i dużym mężczyznom. Naszym panom ubraliśmy wielki kolorowe muchy, aby zdobiły ich stroje ,w tym szczególnym dla Nich dniu.
W rytm piosenki Danuty Rinn „Gdzie Ci Mężczyźni”, nasza uczennica Klaudia Bauc  „porwała” do tańca „dużych  panów”. Uczniowie natomiast wykazali się umiejętnościami męskimi i damskimi. Wykazali się w majsterkowaniu, jak i w pracach kuchennych(ubijanie jajka, krojenie ziemniaka).
Świetnie radzili sobie w pracach porządkowych (układanie ubrań ,zamiatanie śmieci). Chłopcy biorący udział w zabawach otrzymali „złotą rączkę”, jako symbol ich zaradności. Impreza  zakończyła się dyskoteką połączoną   ze słodkim poczęstunkiem.
Program przygotowały: Adrianna Kuźmińska, Joanna Niewęgłowska.