Zimowy bal

20/01/2013, Ewelina Jagieło, zdjęcia: Tomasz Ganobis

Dawno, dawno temu, za górami za lasami w pewnym miasteczku żyli sobie przyjaciele Kai i Gerda. Pewnego zimowego dnia Kai został porwany przez złą królową, Królową Śniegu… Tak rozpoczął się tegoroczny bal dla naszych uczniów. Gerda dzięki pomocy swoich przyjaciół pokonała pułapki jakie przygotowała dla niej zła królowa. Uczniowie bez większych trudności przeszli na nartach  przez zamieć śnieżną, rozbili górę lodową, wygrali „bitwę: na śnieżki, wykonali również piękne laurki dla przyjaciela Gerdy. Dzięki mocy przyjaźni udało się uwolnić chłopca z zamku złej królowej, która widząc tyle radości otworzyła swe lodowate serce i zaprosiła wszystkich na bal. Bal u „Królowej Śniegu”, gdzie nie zabrakło śniegu i dobrej muzyki przy której wszyscy dobrze się bawili. Królowa widząc jak potrafią bawić się nasi uczniowie zaprosiła wszystkich za rok na kolejny bal na który będziemy czekać z niecierpliwością.

Organizatorzy: Ewelina Jagieło, Elwira Skutek, Magdalena Malok i Gabriela Kędziorek.