Nieoczekiwana wizyta przed "Dniem Nauczyciela"

12/10/2010, Katarzyna Ganobis, foto: Tomasz Ganobis

Dzień Edukacji Narodowej (powszechnie znany pod nazwą Dzień Nauczyciela) miał w tym roku nieoczekiwany przebieg. Zamiast spodziewanej imprezy – wizytacja z ministerstwa. W szkole pojawili się trzej panowie w garniturach, kapeluszach i w ciemnych okularach, z zamiarem przyjrzenia się pracy nauczycieli, pań opiekunek i pozostałych pracowników szkoły.

Na szczęście sprawdzian umiejętności wypadł pomyślnie i potwierdził dobrą opinię o naszej placówce. Jak widać na załączonych zdjęciach ocenie podlegał szereg umiejętności z zakresu szkolnych przedmiotów. Nauczyciele i panie opiekunki wiązali sznurowadła na czas, ubierali i karmili dzieci, prezentowali swoje umiejętności plastyczne, muzyczne i taneczne, swoją formę fizyczną, a przede wszystkim doskonałe poczucie humoru.

Wizytacja wypadła pomyślnie i wszyscy pracownicy szkoły otrzymali papierowe kwiaty oraz gromkie „Sto lat”

w wykonaniu uczniów. Spotkanie zakończyło się bitwą na papierowe kule: nauczyciele contra uczniowie, co sprawiło obu stronom ogromną frajdę

Organizatorami imprezy byli: Panie: Ewa Skupień i Małgorzata  oraz pan Wojciech Wieczorek.

Z okazji Święta Edukacji Narodowej życzymy wszystkim pracownikom szkoły dużo sił, cierpliwości i radości.