ŚWIĄTECZNE ZAJĘCIA INTEGRACYJNE Z WOLONTARIUSZAMI GIMNAZJUM NR 4 W RYBNIKU

21/03/2013, Lucyna Łazarska

W dniu 14 marca 2013r. odbyły się w naszej szkole zajęcia integracyjne z uczniami klas trzecich Gimnazjum nr 4  w Rybniku. Zajęcia te są kontynuacją podjętej już wcześniej  współpracy, która miała miejsce w poprzednich latach. Tym razem z naszej szkoły w zajęciach wzięli udział uczniowie dwóch klas gimnazjum i grupy rewalidacyjno – wychowawczej.  Spotkanie rozpoczęło się wspólnymi zabawami ruchowymi a następnie uczestnicy spotkania wykonali wspólnie papierowe pisanki wielkanocne. Nasi goście przedstawili nam kilka piosenek z akompaniamentem gitar, a później wspólnie zaśpiewaliśmy kilka znanych utworów. Następnie odbył się  słodki poczęstunek, który zakończył pierwsze z kolejnego cyklu spotkań integracyjnych naszych szkół.

Spotkanie zostało zorganizowane przez Panią Magdalenę Kraska i Ewę Dudczak oraz pedagogów Gimnazjum nr 4 w Rybniku.