Wiosna na łące

22/05/2013, Katarzyna Ganobis, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Wiosna na łące. Pod takim tytułem odbył się  w środę, 22 maja, kolejny konkurs edukacyjny, z cyklu „Cztery pory roku”. W konkursie udział wzięli uczniowie szkoły podstawowej.

Organizatorzy zaprosili uczestników na wiosenną  wycieczkę .

Spakowaliśmy więc plecak i w drogę. Po przejściu przez mostek, tunel i ścieżkę z kamieni dotarliśmy do celu. Była nim piękna, majowa  łąka. Na łące można było  podziwiać kwiaty i zwierzęta, a przy okazji wykazać się umiejętnościami: liczenia, dopasowywania kształtu do konturu, dobierania obrazka do filmu, cięcia i darcia papieru oraz rysowania.

W nagrodę za wspaniale wykonane zadania konkursowe uczniowie  otrzymali pamiątkowe dyplomy  oraz uczestniczyli w projekcji bajki.

Konkurs przygotowały i prowadziły panie: Katarzyna Ganobis, Małgorzata Dudek, Beata Liszka.

Prezentacje mutimedialne wykorzystywane w czasie konkursu przygotował pan Tomasz Ganobis.