"PODZIEL SIĘ WSPOMNIENIAMI"

04/09/2013, Magdalena Kasprzak

Rozpoczęcie kolejnego roku szkolnego za nami.  Uczniowie wypoczęci i uśmiechnięci  pówrócili do swych szkolnych obowiązków, a wszystko to zapewne za sprawą wakacyjnej przerwy:) Zapraszamy rodzicow / opiekunów naszych uczniów oraz przedszkolaków do podzielenia się z innymi wspomnieniami z wakacji w postaci fotografii dzieci z wakacyjnych wyjazdów, wycieczek i różnego typu aktywności. Z zebranych zdjęć stworzymy na naszej stronie wspólną WAKACYJNĄ GALERIĘ ZDJĘCIOWĄ.

Zdjęcia (max 10) można przekazać przesyłąjąc je na adres mailowy:  magdalena.kasprzak@olimpiadyslaskie.pl lub przekazując je bezpośrednio na nośniku pamięci zewnętrznej lub płycie CD   pani Magdalenie Kasprzak do dnia 13 września 2013.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do wspólnej zabawy:)!!!

Tym czasem zapraszamy do relacji z wakacyjnych wyjazdów naszych uczniów. Część z nich spędziła je na turnusie rehabilitacyjnym w Stawiskach wraz ze Stowarzyszeniem Razem (czytaj relację tutaj), natomiast kilkoro zawodników Klubu Olimpiad Specjalnych "Promyk" Rybnik wyjechało na coroczny Letni Obóz Sportowy Olimpiad Specjalnych Czaplinek 2013 (czytaj relację tutaj). Warto dodać, że w obu wyjazdach wzięli udział również nasi nauczyciele i pracownicy pełniąc role opiekunów, wychowawców oraz trenerów. POLECAMY!