Karnawału czas

21/02/2014, Tekst: Ewelina Jagieło, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

W tym roku  bal karnawałowy dla uczniów szkoły podstawowej przeniósł się w świat wody.  Na balu pojawili się piraci, marynarze, ryby i stwory morskie. Bal rozpoczął się od prezentacji zdjęć ukazujących piękno świata podwodnego. Poza dobrą zabawą w rytmie przebojów, nasi uczniowie mieli okazje sprawdzić swoje umiejętności podczas przygotowanych specjalnie dla nich konkurencji. Na balu nie zabrakło  łowienia ryb, pokonania toru przeszkód, szukania skarbów oraz możliwości ujawnienia talentów plastycznych podczas dekorowania ścian. Jak na każdym prawdziwym balu wybrano króla i królową balu. W tym roku królem balu został marynarz w którego wcielił się Kamil, a u jego boku pojawiła się królowa Olga w przebraniu Rybki. Wszystkim uczestnikom balu bardzo dziękujemy za udaną i wspaniałą zabawę. Zapraszamy za rok !!!

Organizatorzy: Ewelina Jagieło, Elwira Skutek, Ewa Dudczak