Integracyjny turniej "Cieszmy się razem"

28/02/2014, Tekst i zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Dnia 20 lutego 2014r., na zaproszenie zaprzyjaźnionego Zespołu Szkolno Przedszkolnego nr 1 w Rybniku Wielopolu, grupa uczniów klas III szkoły podstawowej miała okazję rywalizować podczas Turnieju gier i zabaw ruchowych pod hasłem: "Cieszmy się razem". Impreza miała charakter integracyjny - rywalizacja odbywała się w mieszanych drużynach, których skład stanowili również uczniowie oddziałów integracyjnych dwóch rybnickich szkół. Nasi podopieczni w zaproponowanych konkurencjach poradzili sobie rewelacyjnie - płynnie turlali piłki, celnie  rzucali woreczkami, przenosili woreczki na rakietkach, sprawnie pokonywali przeszkody. W przerwach wszyscy mieli okazję podziwiać taneczno-akrobatyczne występy gospodarza zawodów. Po zakończonej rywalizacji wszystkie dzieci dumne i szczęśliwie odebrały zazłużone dyplomy i nagrody. Gratulujemy!!!