Spotkanie z "Katarem"

19/03/2014, Tekst: Sylwia Strokosz, zdjęcia: Monika Karkowska-Kościcka

Jak w każde piątkowe przedpołudnie, w przedszkolu odbyła się spotkanie z cyklu "Czytajęce przedszkola..

Na spotkaniu pani Sylwia  czytała wiersz J. Brzechwy „Katar”. Zajęcia miały elementy interaktywnego spotkania, gdyż dzieci w trakcie powtarzały słowa  "A- psik"!.. Również Igor mógł uczestniczyć w powtarzaniu słów, gdyż pani Magda przygotowała mu komunikator ze słowem" a – psik". Widać  było, że bardzo mu się podobało wspólne uczestniczenie z dziećmi w bajce.
    Gościem specjalnym była nasza szkolna pielęgniarka, pani Tereska, której bardzo dziękujemy za ciekawe informacje dotyczące udzielania pierwszej pomocy. Pani Tereska chętnym dzieciom mierzyła ciśnienie, temperaturę oraz sprawdzała bicie serduszek. W nagrodę każde dziecko miało naklejony plasterek na rączkę:).