22/12/2016, Tekst: Iwona Jonderko, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Tuż przed Świetami Narodzenia Pańskiego mieliśmy okazję obejrzeć przedstawienie jasełkowe w wykonaniu naszych uczniów, wspólnie zaśpiewać kolędy oraz spotkać się przy wigilijnych stołach. Zaparszamy do relacji z wydarzeń bożonarodzeniowych.

21/12/2016, Tekst: M. Kasprzak, zdjęcia J. Ibrom-Miler

V Ogólnopolska Wigilia Olimpiad Specjalnych 2016 z udziałem naszych uczniów, zapraszamy do relacji.

20/12/2016, Tekst: SZS-P, zdjęcia: J. Ibrom- Miler, W. Troszka

Także rodzice uczniów kl. IIa oraz IIIa SP, tuż przed świętami, mieli okazję spotkać się na wspólnych zajęciach bożonarodzeniowych.

20/12/2016, Tekst: M. Kasprzak, zdjęcia: J. Ibrom-Miler

czyli kolejna LEKCJA MUZEALNA o zwyczajach i tradycjach bożnarodzenowych w wykonaniu pracowników RYBNICKIEGO MUZEUM. Zapraszamy do relacji.

19/12/2016, Tekst: A. Kuźmińska, M. Niesłańczyk, zdjęcia: S. Strokosz

Zapraszamy do relacji z polisensorycznych, świątecznych zajęć otwratych dla rodziców ucznió I,II,oraz III zespołu RW.

07/12/2016, Zdjecia: Joanna Ibrom - Miler

Zapraszamy do fotogalerii z tegorocznnej wizyty Mikołaja w naszej szkole:)

06/12/2016, Tekst: Ewelina Jagieło, zdjęcia: Ewa Dudczak

Ku zaskoczeniu naszych Najmłodsi uczniowie, dzięki zaproszeniu PKO Bank Polski, mieli po raz kolejny ogromną przyjemność spotkać Świętego Mikołaja
06/12/2016, Tomasz Ganobis
05/12/2016, Tekst, zdjęcia: Sylwia Strokosz

Kilka słów tym, jak nasze grono nauczycielskie dba o piękną tradycję wysyłania kartek okolicznościowych:)

02/12/2016, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Kopalnię GUIDO w Zabrzu zwiedzili uczniowie naszej szkoły. Wycieczka świetnie wkomponowała się w tematykę zbliżającego się DNIA GÓRNIKA.