18/12/2015, Tekst: PROMYK Rybnik

Nasi uczniowie skorzystali z okazji wspólnego przeżywania bożonarodzeniowych tradycji wspólnie z Rodziną Olimpiad Specjalnych

11/12/2015, tekst i zdjęcia: Monika Karkowska-Kościcka, Beata Liszka

10 grudnia odbyło się w grupie przedszkolnej świąteczne spotkanie rodziców połączone z miniwarsztatami, których celem było robienie świątecznych stroików, ozdabianie ciasteczek, choinek, wspólne wykonywanie kartek oraz integracja rodziców.

11/12/2015, Tekst: Zuzanna Zatoń, zdjęcia: Iwona Świerczyna

Dnia 9 grudnia tradycyjnie jak co roku w miłej i świątecznej atmosferze odbyły się warsztaty plastyczne dla rodziców uczniów z II i III Oddziału Rewalidacyjno – wychowawczego.

09/12/2015, Tekst: Ilona Kobus, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

„Hu hu ha, tra la la co to za Mikołaj” - słowami tej piosenki uczniowie Specjalnego Zespołu Szkolno - Przedszkolnego przywitali Świętego Mikołaja, który w miniony poniedziałek przyjechał do nich z wizytą.

02/12/2015, Tekst: Adrianna Kuźmińska, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Imieniny Andrzeja były  okazją do wspólnej zabawy i tajemniczych andrzejkwoych wróżb...

01/12/2015

Dnia 17 listopada 2015 r. podczas Mszy świętej szkolnej dwóch uczniów naszej szkoły zostało przyjętych do grona ministranów.

01/12/2015, Tekst, zdjęcia: Ewelina Jagieło

W ramach akcji fundacji PKO, po raz kolejny grupa naszych uczniów spotkała się ze św. Mikołajem:)

30/11/2015, Tekst Aleksandra Szymała, zdjęcia: Magdalena Kasprzak
26/11/2015, Monika Karkowska-Kościcka

Miękki, puchaty i taki z łatką. 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś.